samochody premium

samochody premium

Samochody klasy Premium nie stanowią bardzo popularnej grupy samochodów wśród naszego społeczeństwa. Niestety, nie wszyscy dostrzegają jak bardzo te samochody zwiększają komfort jazdy. Jednak, osoby, które zaufały tej klasie, mogą cieszyć się bardzo dużą wygodą More »

Sutki u panów

Sutki u panów

Hormony potrafią zdziałać wiele szkód w organizmie mężczyzny. Najlepszym przykładem tego będzie ginekomastia katowice, która jest uciążliwa i często bolesna. Niestety nie zawsze mamy na to wpływ, dlatego trzeba będzie walczyć z More »

Duże zapotrzebowanie na usługi księgowej

Duże zapotrzebowanie na usługi księgowej

Wskutek dynamicznego rozwoju gospodarki wzrosło zapotrzebowanie na rozwiązania, które ułatwią funkcjonowanie na rynku przedsiębiorcom. Przede wszystkim dotyczy to zapotrzebowania na usługi osób znających się na rachunkowości. Przedsiębiorcy nie chcą prowadzić na własną More »

Najpopularniejsi producenci poduszek

Najpopularniejsi producenci poduszek

Na rynku można znaleźć mnóstwo producentów poduszek. Jedni producenci są bardziej popularni a inni mniej. Zastanawialiście się kiedyś z czego wynika popularność. Wiem, że zdanie na ten temat są dość mocno podzielone. More »

O tarasie drewnianym

O tarasie drewnianym

Wiele osób decyduje się na samodzielnie zbudowanie tarasu drewnianego. Czy samodzielne zbudowanie tarasu drewnianego jest dobrym rozwiązaniem? Według mnie samodzielne zbudowanie tarasu drewnianego to bardzo ciekawa sprawa. Samodzielne zbudowanie tarasu drewnianego może More »

 

Kredyt pod zastaw mieszkania udzielany na założenie firmy

Kredyt pod zastaw mieszkania może być udzielany na potrzeby przeprowadzenia jego remontu, który okazał się dużo bardziej kosztowny niż pierwotnie zakładaliśmy. Taki kredyt zaciągany jest także na kupno domu, który stał się nam potrzebny wskutek powiększenia liczebności rodziny. Zdarza się także, że w czasie wizyty na wsi wypatrzymy jakąś dobrą działkę, na której chcielibyśmy postawić dom, ale będziemy potrzebowali wsparcia finansowego potrzebnego nam do jej kupna, a potem wybudowania na niej domu. Wówczas bardzo dobrym sposobem na uzyskanie brakującej sumy pieniędzy może okazać się uzyskanie kredytu pod zastaw posiadanego przez nas mieszkania. Coraz więcej osób decyduje się także na zastawienie swojego mieszkania w celu otrzymania kredytu na założenie firmy. Taki kredyt pod zastaw mieszkania może się okazać niezbędny, kiedy brakuje nam środków na kupno wszystkich sprzętów potrzebnych w firmie, takich jak komputery czy drukarki lub jakieś urządzenia potrzebne na hali produkcyjnej.

Żeby otrzymać kredyt będziemy musieli najpierw przedstawić naszą sytuację finansową. Informacja o tym, że staramy się o otrzymanie kredytu po to, żebyśmy mogli doposażyć zakładaną przez nas firmę w brakujący sprzęt może nam tylko pomóc, ponieważ będzie pokazywała, że dobrze stoimy finansowo i jesteśmy kreatywni. Nie załamujemy rąk w sytuacji jakichś niepowodzeń, ale staramy się osiągać wyznaczone sobie cele.

Standardowo kredyt pod zastaw mieszkania udzielany jest po dokonaniu jego wyceny, która ma na celu sprawdzenie, czy jego sprzedaż w razie braku spłaty udzielonego przez bank kredytu, będzie w stanie zwrócić jemu koszty związane z udzielonym kredytem. Przez cały okres spłaty kredytu będzie ono musiało pozostawać ubezpieczone i nie będziemy mogli dokonywać jego sprzedaży. Natomiast po spłaceniu całego kredytu odzyskamy pełnię praw do posiadanego przez nas mieszkania i będziemy mogli przeznaczyć je np. na pomieszczenie służbowe, przydające się w prowadzonej przez nas firmie.