samochody premium

samochody premium

Samochody klasy Premium nie stanowią bardzo popularnej grupy samochodów wśród naszego społeczeństwa. Niestety, nie wszyscy dostrzegają jak bardzo te samochody zwiększają komfort jazdy. Jednak, osoby, które zaufały tej klasie, mogą cieszyć się bardzo dużą wygodą More »

Sutki u panów

Sutki u panów

Hormony potrafią zdziałać wiele szkód w organizmie mężczyzny. Najlepszym przykładem tego będzie ginekomastia katowice, która jest uciążliwa i często bolesna. Niestety nie zawsze mamy na to wpływ, dlatego trzeba będzie walczyć z More »

Duże zapotrzebowanie na usługi księgowej

Duże zapotrzebowanie na usługi księgowej

Wskutek dynamicznego rozwoju gospodarki wzrosło zapotrzebowanie na rozwiązania, które ułatwią funkcjonowanie na rynku przedsiębiorcom. Przede wszystkim dotyczy to zapotrzebowania na usługi osób znających się na rachunkowości. Przedsiębiorcy nie chcą prowadzić na własną More »

Najpopularniejsi producenci poduszek

Najpopularniejsi producenci poduszek

Na rynku można znaleźć mnóstwo producentów poduszek. Jedni producenci są bardziej popularni a inni mniej. Zastanawialiście się kiedyś z czego wynika popularność. Wiem, że zdanie na ten temat są dość mocno podzielone. More »

O tarasie drewnianym

O tarasie drewnianym

Wiele osób decyduje się na samodzielnie zbudowanie tarasu drewnianego. Czy samodzielne zbudowanie tarasu drewnianego jest dobrym rozwiązaniem? Według mnie samodzielne zbudowanie tarasu drewnianego to bardzo ciekawa sprawa. Samodzielne zbudowanie tarasu drewnianego może More »

 

Nowa wirtualna waluta

Bitcoin to waluta, której nikomu nie trzeba przedstawiać, dlatego wiele osób z niej korzysta. Można na jej temat powiedzieć naprawdę bardzo dużo, a zatem czy to nam się opłaca? Jeśli chodzi o wzrost wartości bitcoin to zakończył się on kilka lat temu i teraz nie ma, co liczyć na jakieś spektakularne zarobki. To, dlatego zostało wymyślone coś takiego jak ethereum, czyli całkowicie nowa waluta, który zyskuje sobie coraz więcej zadowolonych klientów. Działa również na zasadzie łańcucha bloków, co dla użytkowników oznacza bezpieczeństwo, ale i przejrzystość. Wszystkie transakcja są publiczne, dlatego nie ma tutaj miejsca żeby za mocno kombinować i mataczyć. Wartość ethereum cały czas rośnie, a przecież ta waluta jest dostępna dopiero od 2014 roku. W tym czasie jej wartość wzrosła aż do dwunastu dolarów. Obecnie wszystkie pieniądze, które znajdują się na rynku wirtualnym warte są około miliarda dolarów.

Czy to jest wystarczająco dużo?

Jeśli chodzi o pieniądze to na pewno spora kwota, ale jeśli porównamy z bitcoin to już tak dobrze nie wypada. Ta pierwsza na świecie wirtualna waluta jest obecnie warta koło sześciu razy więcej. Trzeba jednak zaznaczyć jedną, ale ważną różnicę, a mianowicie czas powstania.

Bitcoin jest na rynku od 2009 roku, a ethereum tylko od 2014, a zatem jest to młoda waluta, która dopiero się rozwija. Jest przed nią potencjał i czas pokaże, w jaką stronę to wszystko będzie się rozwijało. Na pewno warto zainwestować swoje pieniądze w coś takiego, bo to przyniesie nam wiele korzyści, a to dla każdego, kto inwestuje ma duże znaczenie. Internet wkradł się na dobre do naszego życia, dlatego trzeba korzystać z niego na całego. Właśnie taka wirtualna waluta jest tego dobrym przykładem. Skoro można na tym tylko zyskać to na pewno nie ma większego sensu żeby jeszcze się dłużej na tym zastanawiać. Jeśli dzisiaj kupimy tę walutę to za kilka lat jej wartość może być nawet kilkukrotnie większa. Przez ostatnie dwa lata wartość wzrosła o 1000%, a zatem na pewno wzrośnie jeszcze.