samochody premium

samochody premium

Samochody klasy Premium nie stanowią bardzo popularnej grupy samochodów wśród naszego społeczeństwa. Niestety, nie wszyscy dostrzegają jak bardzo te samochody zwiększają komfort jazdy. Jednak, osoby, które zaufały tej klasie, mogą cieszyć się bardzo dużą wygodą More »

Sutki u panów

Sutki u panów

Hormony potrafią zdziałać wiele szkód w organizmie mężczyzny. Najlepszym przykładem tego będzie ginekomastia katowice, która jest uciążliwa i często bolesna. Niestety nie zawsze mamy na to wpływ, dlatego trzeba będzie walczyć z More »

Duże zapotrzebowanie na usługi księgowej

Duże zapotrzebowanie na usługi księgowej

Wskutek dynamicznego rozwoju gospodarki wzrosło zapotrzebowanie na rozwiązania, które ułatwią funkcjonowanie na rynku przedsiębiorcom. Przede wszystkim dotyczy to zapotrzebowania na usługi osób znających się na rachunkowości. Przedsiębiorcy nie chcą prowadzić na własną More »

Najpopularniejsi producenci poduszek

Najpopularniejsi producenci poduszek

Na rynku można znaleźć mnóstwo producentów poduszek. Jedni producenci są bardziej popularni a inni mniej. Zastanawialiście się kiedyś z czego wynika popularność. Wiem, że zdanie na ten temat są dość mocno podzielone. More »

O tarasie drewnianym

O tarasie drewnianym

Wiele osób decyduje się na samodzielnie zbudowanie tarasu drewnianego. Czy samodzielne zbudowanie tarasu drewnianego jest dobrym rozwiązaniem? Według mnie samodzielne zbudowanie tarasu drewnianego to bardzo ciekawa sprawa. Samodzielne zbudowanie tarasu drewnianego może More »

 

Producent wind – oferta

Windy mają na celu ułatwienie ludziom poruszania się, a także umożliwianie przewozu towarów między poszczególnymi piętrami budynków. Są powszechnie używane, montowane w znacznej ilości budynków mieszkalnych, przemysłowych, czy instytucjach publicznych.

My, jako producent wind, wychodzimy naprzeciw tym celom oraz zapewnianiu wygody ludziom i zajmujemy się wytwarzaniem wind, wszelkich rodzajów i rozmiarów. Oddajemy do użytku windy towarowe, towarowo – osobowe oraz oczywiście osobowe. Ponadto, powstają u nas specjalne windy, tworzone z myślą o niepełnosprawnych. Produkujemy windy o napędzie elektrycznym, jak również hydraulicznym. Każdy produkt, który opuszcza naszą produkcję, posiada wszelkie certyfikaty i uprawnienia, by móc zostać wykorzystanym na naszym krajowym rynku.

Będąc producentem wind, nie tylko produkujemy zarówno kompleksowe urządzenia oraz pojedyncze komponenty wind, ale także zajmujemy się ich późniejszą konserwacją i serwisowaniem. Stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo użytkowników naszych dźwigów, oferujemy szeroką gamę usług związanych z regularnym przeglądem technicznym oraz oceną stanu zużycia mechanizmów, z wymienianiem wyeksploatowanych części oraz z przygotowaniem dźwigów do badań UDT.

Uruchomiliśmy także działające całodobowo pogotowie dźwigowe, gotowe do usunięcia usterki o każdej porze dnia i nocy. Zajmujemy się także modernizowaniem używanych urządzeń.

Dokładamy wszelkich starań, by nasze działania w tym kierunku były jak najbardziej dopasowane do oczekiwań zleceniodawców. By utrzymywać wysoką rangę wśród producentów wind, zatrudniamy jedynie najlepiej wykwalifikowanych producent wind fachowców, zarówno w dziale produkcji, jak i konserwacji i napraw. Współpraca z doświadczonymi specjalistami daje nam poczucie dobrze wykonanych usług, a klientom – zadowolenie z naszych ofert oraz poczucie bezpieczeństwa. Polecamy korzystanie z naszej oferty projektów, produkcji i montażu wind, jak również z naszych ofert serwisowych.