samochody premium

samochody premium

Samochody klasy Premium nie stanowią bardzo popularnej grupy samochodów wśród naszego społeczeństwa. Niestety, nie wszyscy dostrzegają jak bardzo te samochody zwiększają komfort jazdy. Jednak, osoby, które zaufały tej klasie, mogą cieszyć się bardzo dużą wygodą More »

Sutki u panów

Sutki u panów

Hormony potrafią zdziałać wiele szkód w organizmie mężczyzny. Najlepszym przykładem tego będzie ginekomastia katowice, która jest uciążliwa i często bolesna. Niestety nie zawsze mamy na to wpływ, dlatego trzeba będzie walczyć z More »

Duże zapotrzebowanie na usługi księgowej

Duże zapotrzebowanie na usługi księgowej

Wskutek dynamicznego rozwoju gospodarki wzrosło zapotrzebowanie na rozwiązania, które ułatwią funkcjonowanie na rynku przedsiębiorcom. Przede wszystkim dotyczy to zapotrzebowania na usługi osób znających się na rachunkowości. Przedsiębiorcy nie chcą prowadzić na własną More »

Najpopularniejsi producenci poduszek

Najpopularniejsi producenci poduszek

Na rynku można znaleźć mnóstwo producentów poduszek. Jedni producenci są bardziej popularni a inni mniej. Zastanawialiście się kiedyś z czego wynika popularność. Wiem, że zdanie na ten temat są dość mocno podzielone. More »

O tarasie drewnianym

O tarasie drewnianym

Wiele osób decyduje się na samodzielnie zbudowanie tarasu drewnianego. Czy samodzielne zbudowanie tarasu drewnianego jest dobrym rozwiązaniem? Według mnie samodzielne zbudowanie tarasu drewnianego to bardzo ciekawa sprawa. Samodzielne zbudowanie tarasu drewnianego może More »

 

Produkcja filmów na zamówienie

Nasze studio filmowe nastawione jest na produkcję materiałów filmowych różnej długości, zgodnie z wolą zleceniodawcy. produkcja filmów promocyjnych należy do gatunku mających na celu wypromowanie pewnych instytucji, miejsc czy osób wraz z ich osiągnięciami. To niezwykle inspirujące narzędzie marketingowe.

Cele filmów promocyjnych

Każdy pojedynczy wyprodukowany film promocyjny ma nieść ze sobą określone korzyści, dlatego tak istotne jest odpowiednie ujęcie tematu. Jako producenci filmów promocyjnych, mamy świadomość krótkometrażowości tego typu produkcji oraz rozmiaru informacji, jakie za ich pośrednictwem należy przekazać odbiorcy. Produkując filmy promocyjne musimy znać grono ich adresatów, by nasz spot mógł zadziałać w pełni zamierzenie.

Zalety filmów promocyjnych

Z pewnością ogromną zaletą takich produkcji jest ich niebanalność oraz nietuzinkowość. Każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju. Jako, że są krótkie, z powodzeniem możemy zamieszczać je na wszelkich portalach społecznościowych – tak, by dotarły do jak najszerszego grona odbiorców. Spoty promocyjne są również znacznie bardziej wymowne aniżeli reklama telewizyjna. Kolorowe i zachęcające filmy wpadają w oko, nie nużą a ciekawią. Istnieje możliwość wkomponowania ciekawych grafik komputerowych oraz dodania lektora.

Na czym polega nasza praca

Nasze studio tworzy produkcje w oparciu o prototyp scenariusza pochodzącego do zleceniodawcy z zastrzeżeniem wprowadzenia koniecznych zmian, ale również pisze scenariusze od podstaw. Do odpowiednio napisanego scenariusza dobieramy gotowy podkład muzyczny, albo wedle życzenia zamawiającego, komponujemy własny. Całość odpowiednio montujemy i wraz z kompletem praw autorskich, oddajemy w ręce zleceniodawcy.

Produkujemy nasze filmy tak, by nie tylko cieszyły oko i ucho oglądających, ale również by nie przechodziły bez echa i donosiły zamierzony efekt.

Zapraszamy do współpracy.