samochody premium

samochody premium

Samochody klasy Premium nie stanowią bardzo popularnej grupy samochodów wśród naszego społeczeństwa. Niestety, nie wszyscy dostrzegają jak bardzo te samochody zwiększają komfort jazdy. Jednak, osoby, które zaufały tej klasie, mogą cieszyć się bardzo dużą wygodą More »

Sutki u panów

Sutki u panów

Hormony potrafią zdziałać wiele szkód w organizmie mężczyzny. Najlepszym przykładem tego będzie ginekomastia katowice, która jest uciążliwa i często bolesna. Niestety nie zawsze mamy na to wpływ, dlatego trzeba będzie walczyć z More »

Duże zapotrzebowanie na usługi księgowej

Duże zapotrzebowanie na usługi księgowej

Wskutek dynamicznego rozwoju gospodarki wzrosło zapotrzebowanie na rozwiązania, które ułatwią funkcjonowanie na rynku przedsiębiorcom. Przede wszystkim dotyczy to zapotrzebowania na usługi osób znających się na rachunkowości. Przedsiębiorcy nie chcą prowadzić na własną More »

Najpopularniejsi producenci poduszek

Najpopularniejsi producenci poduszek

Na rynku można znaleźć mnóstwo producentów poduszek. Jedni producenci są bardziej popularni a inni mniej. Zastanawialiście się kiedyś z czego wynika popularność. Wiem, że zdanie na ten temat są dość mocno podzielone. More »

O tarasie drewnianym

O tarasie drewnianym

Wiele osób decyduje się na samodzielnie zbudowanie tarasu drewnianego. Czy samodzielne zbudowanie tarasu drewnianego jest dobrym rozwiązaniem? Według mnie samodzielne zbudowanie tarasu drewnianego to bardzo ciekawa sprawa. Samodzielne zbudowanie tarasu drewnianego może More »

 

Śruby nierdzewne – oferta sprzedaży

Oferujemy Państwu szeroki zakres naszego asortymentu, jeśli chodzi o elementy łączne. Posiadamy w stałej sprzedaży wszelkiego rodzaju nity, nitownice, śruby nierdzewne i inne towary, które są używane w różnych gałęziach przemysłu, jak również w domach, na własny użytek.

Czym są śruby nierdzewne

Jak już wspomniano, śruby nierdzewne są jednym ze sposobów łączenia z sobą pojedynczych elementów. Śruby te mają zwiększoną odporność na powstawanie rdzy, która doprowadza do ich zniszczenia. Wytrzymałość tę gwarantuje tworzywo, z jakiego są one skonstruowane. Śruby nierdzewne tworzy się z wysokostopowego materiału, jakim jest stal A2. Tworzywo to zawiera większy poziom zawartości chromu, dzięki czemu są tak bardzo odporne na działania korozyjne. Poza tym, w skład stali A2 wchodzi także węgiel w stopie, który jest wyznacznikiem dobrego hartowania. Hartowanie na dobrym poziomie zaś, gwarantuje uzyskiwanie twardości i wysokiej wytrzymałości.

Stal A2 może mieć strukturę ferrytyczną lub martenzytyczną. Stal ferrytyczna zawierają niewiele węgla, ale mimo to, dobrze się hartują. Nie mogą jednak zostać poddawanie cieplnemu ulepszaniu. Stal o strukturze martenzytycznej ma w swym składzie wysoki, bo ok. 1%-wy udział węgla, co uniemożliwia ich spawanie, ale za to osiągają bardzo wysoki poziom twardości, przez co są bardzo wytrzymałe. Wyróżnia się jeszcze śruby wykonane z tzw. stali III generacji, czyli ze stali superferrytycznej.

Ze wszystkich wymienionych, są one najbardziej odporne na korozję. Lepiej niż inne śruby, sprawdzają się także one w obecności szkodliwych kwasów oraz wody morskiej.

Śruby nierdzewne – oferta

Oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz śrub nierdzewnych. Posiadamy w magazynach produkty przeznaczone do różnego zastosowania śruby nierdzewne. Dysponujemy śrubami o różnych kształtach i rozmiarach. Łatwo dostępne są Śruby nierdzewne sześciokątne, śruby z gniazdem sześciokątnym oraz śruby z różnymi rodzajami łbów: walcowatym, kulistym i stożkowym.